Dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać poradnię Fit Dietetyk Adriana Paterek?

W Poradni Fit Dietetyk Wrocław otrzymasz wysokiej jakości usługi w zakresie dietetyki świadczone przez wykwalifikowanego dietetyka i trenera personalnego - mgr Adrianę Paterek - Absolwentkę Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. To co wyróżnia poradnię wśród innych gabinetów dietetycznych to niezwykle wysoka jakość usług, indywidualne podejście do pacjenta i wysoka jakość wydawanych materiałów.

Dieta przygotowana w Poradni Fit Dietetyk we Wrocławiu to niezwykle starannie i dokładnie opracowany program dietetyczny zawierający obok jadłospisu z listami zakupów także analizę dotychczasowego sposobu odżywiania,  analizy masy i składu ciała, dobrane indywidualnie ciekawostki oraz zadania kontrolne.
Podczas tworzenia planów żywieniowych branych pod uwagę jest szereg czynników, takich jak: aktualny stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych, budowa ciała, przebyte diety, aktualny poziom i rodzaj aktywności fizycznej, priorytety treningowe, upodobania zdolności i możliwości kulinarne, nietolerancje pokarmowe, samopoczucie i inne. Przed stworzeniem programu niezwykle istotny jest więc dokładny wywiad medyczno-żywieniowy.

Każdy z programów żywieniowych przygotowany w poradni Fit Dietetyk Wrocław jest starannie przemyślany. Pacjenci nie otrzymują jadłospisów tworzonych na poczekaniu w trakcie wizyty lub gotowych schematów.

Dietetyk Adriana Paterek wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej oraz fitnessu. Wszystko po to, aby służyć pomocą w zakresie dietetyki w oparciu o najnowszą wiedzę.

W Poradni Fit Dietetyk Wrocław współpracujemy za równo z lekarzami, trenerami, jak i specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, aby móc podejść kompleksowo do pacjenta.

Poradnia Fit Dietetyk Wrocław należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Fit Dietetyk. Cechą, która nas wyróżnia to indywidualne podejście do pacjenta i bardzo wysoka jakość świadczonych usług oraz wydawanych materiałów.
Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym materiały wydawane są w niezwykle wysokiej jakości. Razem z innymi specjalistami wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

W Poradni Fit Dietetyk Wrocław otrzymasz doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej, plan treningowy oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane w Poradni Fit Dietetyk we Wrocławiu programy dietetyczne opracowane są na najwyższym poziomie za równo merytorycznym, jak i wizualnym. W Poradni Adriany Paterek otrzymasz starannie przygotowany jadłospis wraz z analizą dotychczasowej diety, analizą składu i masy ciała, listami zakupów oraz zadaniami kontrolnymi wydaną w obszerny zeszyt w twardej oprawie, w firmowej teczce wraz z akcesoriami.